Літній табір під Києвом
Унікальна атмосфера табору дозволить Вашій дитині розкритися та проявити свої таланти, випробовуючи свою сміливість та терпіння через спортивні змагання, творчі вечори чи командні ігри
НАБІР ЗАВЕРШЕНО

На цій сторінці ви дізнаєтеся про всі переваги літнього табору RoboCode. Адже це дивовижне поєднання програмування та спорту!

14 днів
1.06 - 14.06.2021
Заїзди
Тривалість
Літній табір Robocode під Києвом
— це поєднання програмування та активного відпочинку (спортивні змагання, басейн, командні ігри, квести та ін.)
Ми пропонуємо дітям чудову можливість освоїти популярну мову програмування Python
Велика кількість розважальних майданчиків, створених спеціально виходячи з інтересів сучасних дітей. Екстремальні туристичні стежки, скалодром, веселий спуск на тарзанці пробуджують спрагу пригод. Спортивні змагання, частіше штучно, ніж за суворими правилами, розвивають фізичну витримку. Блакитний басейн, з безліччю надувних іграшок додає в життя фарб. І звичайно щоденні концерти, театральні постановки і танцювальні марафони, в яких із задоволенням беруть участь всі і кожен. У це складно повірити, це можна тільки пережити.
Про літній табір під Києвом
Розташування
Проїзд
Безпека
Проживання
Харчування
Ми проведемо 14 незабутніх днів на базі відпочинку, яка розташована в тихому, спокійному місці, в сосновому лісі, недалеко від міста Києва, це сприяє повноцінному відпочинку та оздоровлення дітей. Бездоганно чисте повітря, запах сосен і хвої, звуки природи сприятливо позначаються на здоров'ї та настрої Вашої дитини, а безпосередня близькість до природи гарантовано подарує незабутній час! Територія табору становить 16 гектарів і знаходиться під цілодобовою охороною.
Ми надаємо трансфер за додаткову плату (маршрутка / автобус), або батьки можуть привезти дитину самостійно (40 км від Києва)
Діти будуть проживати в кімнатах зі зручностями в блоці. Блок — це дві кімнати: одна на 4 дитини, друга на 5 дітей. І на ці дві кімнати — душова і туалет.
5-ти разове харчування, насичене вітамінами, регулярно контролюється санітарними службами. Ми розуміємо, що здоров'я, настрій і енергійність дітей безпосередньо залежить від харчування, тому табір з усією відповідальністю підходить до цього питання. У щоденному раціоні дітей обов'язково присутні: свіжі фрукти, соки, збалансовані страви і різноманітні солодощі — для підняття настрою. Повноцінне харчування є невід'ємною частиною оздоровлення і відпочинку в таборі.
Територія літнього табору закрита і знаходиться під цілодобовою охороною. На території є медпункт. З дітьми завжди знаходяться вожаті.
У корпусах: кімнати для проживання; і затишні холи, в яких вечорами діти збираються для спільного проведення дозвілля, або просто попити теплого чаю.
14 500 грн
З 1.03.2021
3 000 грн передплата, яка не повертається
13 800 грн
до 1.03.2021
Вартість
/
Комплекс знаходиться в 40 км від станції метро Академмістечко.
Програма табору
Ми будуємо особистостей, концентруючись в наших програмах на характері, навичках, дружбі.
Ми пропонуємо незабутній відпочинок, про який мріє кожна дитина! З дітьми працюють привітні, талановиті, творчі педагоги, щодня проводяться веселі конкурсні програми, концерти, розважальні шоу, свята і гри. У таборі є кіноконцертний зал для проведення вистав і шоу, ігрові комплекси та караоке.
Для того щоб відпочинок був суспільно корисним, пропонуємо дітям взяти участь в грі — «Біржа праці». Діти, за бажанням, допомагають вожатим і педагогам, а в нагороду отримують «смайлики» — грошову одиницю, що діє на території табору. На смайли діти можуть придбати собі м'які іграшки, конструктори на аукціонах і ярмарках табору, або замовити пісню на дискотеці.
Увечері діти збираються на центральному майданчику, де проходять дискотеки, вокальні конкурси та театральні вистави.
Програма від Robocode
9 уроків по 1год 50хв:
«Основи програмування на Python»
Python
— один з найпростіших в освоєнні популярних мов програмування. Instagram, Pinterest, YouTube, DropBox написані саме на ньому. Метою курсу є вивчення основних конструкцій мови, які знадобляться для вирішення широкого кола завдань — від аналізу даних до розробки нових програмних продуктів. Мову програмування Python використовують майже у всіх сферах нового покоління. Python знадобиться в розробці WEB-додатків, при написанні чат-ботів і штучного інтелекту, для створення ігор, програм і скриптів, для автоматизації та системного адміністрування. Це мова з великою кількістю готових модулів на будь-які випадки життя.
вступ в середовище розробки, змінні, рядки, списки, цикли, умови, функції. На курсі використовується графічний модуль, який спрощує розуміння створення алгоритмів.
Теми курсу:
Фотогалерея
Літній табір Robocode під Києвом!
Встигніть записати дитину, кількість місць обмежена!
ЗАПИСАТИСЯ
14 500 грн
3 1.03.2021
3 000 грн передплата, яка не повертається
13 800 грн
до 1.03.2021
Вартість
/
Згоден з умовами конфіденційності користувача