Онлайн школа для крутих розробників ігор та сайтів

Ваша дитина може опанувати професію майбутнього де завгодно! Спеціальність у підлітковому віці, портфоліо професіонала - маст хев у Robocode.
ПЕРЕГЛЯНУТИ КУРСИ
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Це безкоштовно
Для дітей від 12 років
Як проходить заняття
Учні спілкуються з вчителем на платформі Google Meet. Для навчання необхідно:
-Telegram учня на комп'ютері (або веб версія);
-Навушники (мікрофон для комунікації на занятті);
-Швидкісний інтернет;
-Браузер Chrome;
-Активований аккаунт Gmail.
Навчання онлайн — наша перевага
Отримання інноваційних знань, де б ви не були
Після кожного заняття — домашні завдання на закріплення матеріалу
Ніяких перешкод в онлайн-спілкуванні між викладачем та учнями
Комфортне навчання в маленьких группах до 8 чоловік
ХОЧУ ПРИЄДНАТИСЯ
Модульна програма
10-16 років
У Robocode діє модульна система навчання. Що це означає? Кожний напрям включає від 4 до 8 рівнів. Після проходження кожного рівня учень здає модуль — закріплює знання створенням проекту для свого портфоліо. Це — мастхев для будь-якого спеціаліста, адже проекти цікавлять роботодавця у першу чергу. По закінченню курсу учень отримує найважливіше — спеціальність і готове портфоліо.
За 2,5 роки навчання у нашій школі дитина перетворюється у кваліфікованого спеціаліста, який власноруч створює майбутнє. І у нас є детальний план, що для цього потрібно.
ЗАПИСАТИСЯ НА ВІДКРИТИЙ УРОК
ЗАПИСАТИСЬ
Розробка ігор
С# Google Firebase 3D-моделювання 1400 грн/міс.
Введемо у принципи розробки, логіку ігор, навчимо програмуванню на С# та будемо працювати з об'єктами, за допомогою яких відображається положення, пересування, обертання об'єктів в іграх. Також за допомогою С# будемо створювати ігри -мобільні додатки. Ще на нас чекає опанування фізичних законів із використанням вбудованих в движок Unity функцій, тобто шкільна фізика через призму ігор. Працюватимемо також з технологіями google firebase, play services та 3D-моделюванням.
записатись 
на відкритий урок
Модуль 1 Construct Herald
12 занять
10-12 рокiв
Учні опанують цікавий та зрозумілий інтерфейс конструктора, створюючи ігри способом Drag-and-drop з використанням візуального редактора та логічної системи, заснованої на принципі поведінки та реакції. Познайомляться з програмою і жанром “Платформер”. Перша гра — платформер, вид збоку. Навчаться поетапно створювати детальні рівні, працювати з анімацією та прораховувати механіку гри. Друга гра — платформер, вид зверху. Детальне вивчення побудови рівня та системи координат і поглиблене вивчення роботи змінних. Дитина навчиться створювати не тільки головного героя, а також супротивника та зброю, за допомогою якої його можна здолати.
Результат
Дві гри.2D платформер та гра видом зверху.
Модуль 2 Construct Guardian
12 занять
10-12 рокiв
Настав час поєднати знання з першого і другого модуля, закріпити та поглибити іх! Тут ми навчимось використовувати фізику та поняття векторів в розробці ігор. Фізика ніколи не була такою цікавою! Створюватимемо сімейства об’єктів та меню для ігор. Познайомимося з процесом збереження та завантаження процесу гри, коли головному герою потрібно вирішувати, чи йти далі, чи ліпше перестрахуватись. Звук грає велику роль для створення повного занурення в простір і відчуття присутності. Тому ми будемо створювати звукові ефекти, які допоможуть краще зрозуміти, що відбувається навколо. Навчимося використовувати масиви для створення інвентарю в іграх.
Результат
Учень створить гру «Космічний шутер»
Модуль 3 Unity Crusader
12 занять
10-12 рокiв
У модулі 3 діти познайомляться з можливостями Unity, за допомогою плагіну візуального скриптингу Bolt. Створюючи ігри, ознайомляться з правилами взаємодії об’єктів, фізикою в розробці ігор. Далі ми вивчимо поняття «клас»‎, «інстанціювання»‎ та розробимо справжній штучний інтелект для керування об’єктами. Після завершення модулю учень буде спроможній самостійно створювати прості 2D ігри в професійному движку Unity за допомогою візуального програмування.
Результат
Дві 2D-гри: Платформер з видом зверху та Space Shooter.
Модуль 4 Unity Archor
12 занять
10-12 рокiв
У модулі 4 учні познайомляться з більш складними та абстрактними поняттями Unity та Bolt і пройдуть незабутній шлях від блокового програмування до написання коду вручну на мові програмування C#. На курсі діти познайомляться з ізометричною графікою в комп’ютерних іграх, тайлмапах та безшовних текстурах. Зокрема, ми поглибимо знання створення та використання анімації, масивів, звукових та графічних ефектів. Після модуля 4 учень може з легкістю створити 2D гру за допомогою Unity та Bolt та буде готовий до вивчення С# на курсі Unity 2D.
Результат
учень створить гру Stickman Hook.
Модуль 5 Unity 2D Legend
12 занять
10-12 рокiв
Основною метою цього модуля є вивчення синтаксису мови програмування C#. Учні дізнаються основні конструкції мови : умови, цикли, методи, типи даних і роботу зі змінними. За 3-й модуль дитина зробить 3 повноцінні гри-клони: Geometry Dash, Doodle Jump і Race2D. Завдяки тому, що діти вже знайомі з движком і з більшістю методів через візуальну мову програмування Bolt, вони зможуть набагато швидше вивчити синтаксис мови C#.
Результат
2D ігри: Geometry Dash та Doodle Jump
Модуль 6 Unity 2D Adept
12 занять
10-12 рокiв
Продовжуємо вивчати мову програмування C# і нові інструменти й компоненти у движку. Цей модуль присвячений розробці гри в ізометрії (2.5 D). Учні працюватимуть з великою кількістю анімацій в одному проєкті, вивчать просунуті методи роботи з TileMap, дізнаються як відбувається створення шарів камерою і як поміняти порядок створення, попрацюють з освітленням у 2D іграх, а також навчаться підключати та працювати із зовнішніми пакетами, які значно спрощують розробку ігор. Один з пакетів, що вивчаються - 2D PathFinding, який ми використовуватимемо для реалізації ШІ супротивників
Результат
2D ігри: Hill Climb Racing та Isometric Game
Модуль 7 Unity 3D Guru
12 занять
10-12 рокiв
Цей модуль орієнтований на початок роботи у 3D просторі движка Unity. Учні вивчать способи пересування об'єктів в тривимірному просторі та способи взаємодії користувача з об'єктами. Також багато працюватимемо з анімаціями, які використовують можливості Root Motion. Окремо вивчимо особливості освітлення у 3D, познайомимося в поняттями запікання світла і карт для навігації супротивників. За цей модуль учень створить гру від третьої особи, яку можна буде завантажити на Android. Також, окремо зупинимося на понятті шейдеров і створимо декілька власних шейдерів.
Результат
Створять 3D моделі для майбутніх ігор та гру від 3-ї особи
Модуль 8 Unity 3D PRO
12 занять
10-12 рокiв
У цьому модулі вивчимо поняття процедурної генерації карт з блоків. Таким чином, учні зможуть робити ігри, в яких при кожному запуску будуватиметься новий рівень. Оскільки гра міститиме в собі дуже велику кількість блоків, торкнуться способи оптимізації ігрових ресурсів. За модуль учень створить клон гри Minecraft, в якій можна буде руйнувати та будувати блоки, буде розроблений інвентар блоків і зброї для різних завдань, прописані поведінка супротивників і можливість битви з ними. Навчимося робити реалістичну складну зброю в Unity на прикладі лука і стріл
Результат
Створять гру від 1-ї особи
Web-програмування
HTML CSS JS 1400 грн/міс.
Основи HTML, CSS, технології Flexbox і Grid, мову програмування JavaScript, бібліотеку jQuery. Як розробляти адаптивні, багатосторінкові, кросплатформені сайти та розміщувати їх на хостингу. А також AJAX, SQL, NodeJS
записатись 
на відкритий урок
Модуль 1 HTML CSS Herald
12 занять
10-12 рокiв
В модулі 1 ми вивчимо основні теги мови розмітки HTML та використання каскадних таблиць стилю CSS. Діти навчаться форматувати текст на сайті, додавати графіку та зображення.
Результат
Учень створить простий односторінковий сайт
Модуль 2 HTML CSS Guardian
12 занять
10-12 рокiв
Після проходження модулю 2 учень зможе з легкістю правильно компонувати елементи на сторінці сайту за допомогою технології Flexbox. Flexbox — це інструмент для швидкого створення складних, гнучких макетів і функцій, які були складними в традиційних методах CSS.
Результат
Учень створює адаптивні сайти,використовуючи Flexbox
Модуль 3 JavaScript Crusader
12 занять
10-12 рокiв
У модулі 3 ми вивчимо основи мови JavaScript, змінні, умовні оператори, Switch, цикли та функції. Навчимося використовувати отримані знання при створенні сайтів, взаємодії з елементами сторінки. В результаті буде створено сайт на якому розміщена гра, створена за допомогою JavaScript.
Результат
Учень розробить сайт з грою, створеною за допомогою JS
Модуль 4 JavaScript Archor
12 занять
10-12 рокiв
Після проходження модуля 4 учень зможе з легкістю працювати з бібліотекою jQuery, яка представляє набір функцій JavaScript. За допомогою неї ми будемо створювати різноманітні ефекти для веб-сторінки. Також поглибимо знання мови JavaScript і познайомимось з фреймворком Vue.js для створення інтерфейсів користувача.
Результат
Учень створить онлайн-квест з використанням jQuery
Відгуки учнів та батьків
Тетяна Шахова, мама
Сьогодні дивовижний день, для моєї дитини! Вперше заняття онлайн. Палаючі очі і захват !!! Заняття пройшло цікаво та продуктивно з грамотним викладачем. Команда дивовижна, готова змінюватися в умовах сучасного дня. Спасибі
Тетяна Шахова, мама
Сьогодні дивовижний день, для моєї дитини! Вперше заняття онлайн. Палаючі очі і захват !!! Заняття пройшло цікаво та продуктивно з грамотним викладачем. Команда дивовижна, готова змінюватися в умовах сучасного дня. Спасибі
Сьогодні дивовижний день, для моєї дитини! Вперше заняття онлайн. Палаючі очі і захват !!! Заняття пройшло цікаво та продуктивно з грамотним викладачем. Команда дивовижна, готова змінюватися в умовах сучасного дня. Спасибі
Ольга Клиндюк
Ольга Клиндюк, мама
Урок дуже сподобався! Увага приділялася кожному учню, завдання було цікаве і з достатнім простором для уяви і власної ініціативи. Дитині цікаво, має можливість провести додаткові години за улюбленим гаджетом, але з користю для себе! Дуже вдячні за таку можливість!
Ольга Клиндюк, мама
Урок дуже сподобався! Увага приділялася кожному учню, завдання було цікаве і з достатнім простором для уяви і власної ініціативи. Дитині цікаво, має можливість провести додаткові години за улюбленим гаджетом
Урок дуже сподобався! Увага приділялася кожному учню, завдання було цікаве і з достатнім простором для уяви і власної ініціативи. Дитині цікаво, має можливість провести додаткові години за улюбленим гаджетом, але з користю для себе! Дуже вдячні за таку можливість!
Урок дуже сподобався! Увага приділялася кожному учню, завдання було цікаве і з достатнім простором для уяви і власної ініціативи. Дитині цікаво, має можливість провести додаткові години за улюбленим гаджетом, але з користю для себе!
Любов Олександрівна, відгук про РОБОКОД
Любов Олександрівна, мама
Сьогодні був перший онлайн урок. Дякуємо за можливість навчатися далі у таких умовах. Діти отримали нові емоції, досвід. Очі горіли. Дітям сподобалось, а ми намагатимемося їм допомогти (не заважатимемо).
Любов Олександрівна, мама
Сьогодні був перший онлайн урок. Дякуємо за можливість навчатися далі у таких умовах. Діти отримали нові емоції, досвід. Очі горіли. Дітям сподобалось, а ми намагатимемося їм допомогти ( не заважатимемо).
Сьогодні був перший онлайн урок. Дякуємо за можливість навчатися далі у таких умовах. Діти отримали нові емоції, досвід. Очі горіли. Дітям сподобалось, а ми намагатимемося їм допомогти ( не заважатимемо).
Любов
Олександрівна,
мама
Елена Иваненко, мама
Вчора пройшов перший онлайн урок в студії робототехніки Robocode. З підключенням впоралися, особливих технічних складнощів не виникло. Новий досвід і для дітей, і для дорослих.
Елена Иваненко, мама
Вчора пройшов перший онлайн урок в студії робототехніки RoboCode. З підключенням впоралися, особливих технічних складнощів не виникло. Новий досвід і для дітей, і для дорослих.
Вчора пройшов перший онлайн урок в студії робототехніки RoboCode. З підключенням впоралися, особливих технічних складнощів не виникло. Новий досвід і для дітей, і для дорослих.
Дмитрий Боровик, батько
Дмитрий Боровик, батько
Вкрай своєчасно! Дякую за Ваші не намагання, а конкретні дії! Пишаюсь тим, що саме Ви стали опікувачами, (не на словах а на ділі), розвитку предмета робототехніки у "Дитячій інженерній академії"! Шана засновникам компанії! Шана колективу професіоналів, які своїми зусиллями створюють майбутне України! Уклін Вам.
Дмитрий Боровик, батько
Вкрай своєчасно! Дякую за Ваші не намагання, а конкретні дії! Пишаюсь тим, що саме Ви стали опікувачами, (не на словах а на ділі), розвитку предмета робототехніки у " Дитячій інженерній академії"! Шана засновникам компанії! Шана колективу професіоналів
Вкрай своєчасно! Дякую за Ваші не намагання, а конкретні дії! Пишаюсь тим, що саме Ви стали опікувачами, (не на словах а на ділі), розвитку предмета робототехніки у " Дитячій інженерній академії"! Шана засновникам компанії! Шана колективу професіоналів.
Вкрай своєчасно! Дякую за Ваші не намагання, а конкретні дії! Пишаюсь тим, що саме Ви стали опікувачами, (не на словах а на ділі), розвитку предмета робототехніки у " Дитячій інженерній академії"! Шана засновникам компанії!
Вкрай своєчасно! Дякую за Ваші не намагання, а конкретні дії! Пишаюсь тим, що саме Ви стали опікувачами, (не на словах а на ділі), розвитку предмета робототехніки у " Дитячій інженерній академії"! Шана засновникам компанії!
Вікторія Маковкіна, мама
Дякуємо за урок. Дитині дуже сподобався і він хотів щоб тривав не 2 години, а довше, і був у захваті. Все зрозуміло, доступно, і викладач Міша все чудово пояснював і терпляче допомагав кожному учню. Дякуємо, що Ви розробили такий формат уроків. Будемо чекати наступне заняття.
Вікторія Маковкіна, мама
Дякуємо за урок. Дитині дуже сподобався і він хотів щоб тривав не 2 години, а довше, і був у захваті. Все зрозуміло, доступно, і викладач Міша все чудово пояснював і терпляче допомагав кожному учню. Дякуємо, що Ви розробили такий формат уроків. Будемо чекати наступне заняття.
Дякуємо за урок. Дитині дуже сподобався і він хотів щоб тривав не 2 години, а довше, і був у захваті. Все зрозуміло, доступно, і викладач Міша все чудово пояснював і терпляче допомагав кожному учню. Дякуємо, що Ви розробили такий формат уроків. Будемо чекати наступне заняття.
Дякуємо за урок. Дитині дуже сподобався і він хотів щоб тривав не 2 години, а довше, і був у захваті.
Вікторія
Маковкіна,
мама
Виктория, мама
Спасибо большое администрации и руководству за организованный подход к новому онлайн обучению, индивльному и заранее спланированому подходу к каждому ученику!!! Все было доступно и понятно как подключиться и скачать программу....и очень интересно моему сыну работать вместе с Вами.
Виктория, мама
Спасибо большое администрации и руководству за организованный подход к новому онлайн обучению, индивльному и заранее спланированому подходу к каждому ученику!!! Все было доступно и понятно
Спасибо большое администрации и руководству за организованный подход к новому онлайн обучению, индивльному и заранее спланированому подходу к каждому ученику!!! Все было доступно и понятно как подключиться и скачать программу....и очень интересно моему сыну работать вместе с Вами.
Спасибо большое администрации и руководству за организованный подход к новому онлайн обучению, индивльному и заранее спланированому подходу к каждому ученику!!! Все было доступно и понятно как подключиться и скачать программу.
Залишились запитання?
Заповніть форму праворуч, наші менеджери з радістю проконсультують Вас та дадуть відповіді на усі запитання!
Натискаючи цю кнопку, Ви погоджуєтеся з умовами конфіденційності користувача
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ