Швидко зростаючий прибутковий бізнес в сфері навчання дітей програмуванню з щомісячним прибутком від 1000 $
Вам не потрібно розбиратися в програмуванні.
Високий попит на послугу, за 2020 рік він зріс на 15%.
Управління однією школою займає до 10-15 годин в тиждень.
Прибуток від $ 1,000 в місяць.
Термін окупності від 15 місяців.
Рентабельність школи складає до 40%.
Чому вам варто відкрити свою школу
Залиште свої данні та отримайте презентацію
CEO школи з робототехніки RoboCode
Роман Божок
ROBOCODE - надійний і професійний партнер. З 2016 року відкрили 85 шкіл в 7 країнах.
Головне - ваше бажання, всьому іншому ви навчитеся з нами. Школа ROBOCODE - це дійсно бізнес під ключ.
Як відкрити школу програмування для дітей
Одним із найпростіших і безпечних способів відкрити школу програмування і робототехніки для дітей - це купити франшизу (право на ведення підприємницької діяльності під ім'ям відомого бренду).
Перевага такого підходу - зменшення кількості помилок з якими зіштовхуються підприємці на старті бізнесу, так як помилки вже були зроблені раніше і були вжиті заходи до їх усунення.
Для того щоб отримати презентацію, заповніть ваші дані на сайті. Менеджер відправить вам зручним для вас способом
ДОГОВІР на надання послуг з навчання робототехніці та програмуванню дітей віком від 10 до 16 років закладами «Roboсode» на курсах в режимі онлайн
м. Київ Редакція від
«__» _____ 2020 року
Договір, розміщений на цьому сайті - це публічна оферта, що містить умови надання послуг з навчання робототехніки і програмування в режимі онлайн закладом «Roboсode», до якого приєднується Замовник/Студент.
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Основні поняття та визначення термінів, що вживаються в Договорі:
1.1.1. Акцепт (прийняття пропозицій̈) – повне й безумовне прийняття Замовником умов, викладених в цьому Договорі шляхом попередньої оплати 100% вартості обраної послуги та вчинення з боку Замовника будь-якої дії, спрямованої на прийняття пропозиції укласти цей Договір або фактичне користування послугами за цим Договором.
1.1.2. Виконавець – суб'єкт підприємницької діяльності, який здійснює діяльність з надання послуг з навчання робототехніки і програмуванню на дистанційних онлайн курсах "Roboсode".
1.1.3. Договір – є правочин у розумінні ст. 626 Цивільного кодексу України, який̆ регулює взаємні відносини між Замовником та Виконавцем у процесі надання останнім послуг з навчання робототехніці і програмуванню.
1.1.4. Замовник – фізична особа, що досягла 18-річного віку, яка має повну цивільну дієздатність, яка є батьком, матір'ю, законним опікуном (представником) або інша фізична особа, що представляє інтереси Студента, відповідно до чинного законодавства України, який буде отримувати Послуги.
1.1.5. Інтернет-сторінка – офіційна веб-сторінка Виконавця в мережі Інтернет, яка знаходиться за адресою: http://robocode.pro/ та є джерелом інформування Замовника/Студента (далі – "Сайт").
1.1.6. Послуга – Послуга у сфері навчання робототехніці та програмуванню, що полягає в наданні дистанційних інформаційно-консультаційних занять (в режимі реального часу чи з наданням записів) та інших послуг у сфері робототехніки і програмування.
1.1.7. Публічна оферта (пропозиція) – пропозиція Виконавця (викладена на його інтернет-сторінці http://robocode.pro/), адресована необмеженому колу осіб згідно з ст. 641 Цивільного кодексу України, укласти з ним договір на умовах, визначених у ній.
1.1.8. Студент - дитина віком з 10 до 16 років, що отримує Послугу від закладу «Robocode» в порядку і на умовах цього Договору.
1.2. Цей договір укладається шляхом надання повної і безумовної згоди (акцепту) Замовника на укладення Договору в повному обсязі, без підпису письмового примірника Договору Сторонами
1.3. Акцептуванням цього Договору Замовник підтверджує факт ознайомлення, згоди та прийняття усіх умов цього Договору.
2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
2.1. Виконавець пропонує та зобов'язується після акцептування цього Договору надати Замовнику Послуги із навчання робототехніці і програмуванню на дистанційних заняттях в режимі онлайн відповідно до обраного Замовником навчального курсу і пакету Послуг.
2.2. Послуги за цим Договором надаються Студентові, викладачами Виконавця, шляхом проведення онлайн-занять в режимі реального часу або направлення відеозапису заняття, за обраним Замовником пакетом Послуг, в порядку та на умовах, визначених цим Договором.
2.3. Замовнику після акцептування Договору надається доступ до онлайн-майданчику та/або сервісу, на який протягом всієї тривалості курсу, будуть проводитись дистанційні онлайн-заняття та/або розміщуватись навчальні чи інформаційні матеріали (відеозаписи занять, текстові завдання тощо).
2.4. Договір вважається укладеним з моменту отримання Виконавцем повної попередньої оплати 100% вартості обраної послуги та діє до повного виконання сторонами своїх зобов'язань або до розірвання Договору однією із Сторін.
3. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ
3.1. Послуги надаються Замовникові на основі цін та тарифів, заявлених на Сайті. Вартість Послуги розраховується в залежності від обраної Замовником кількості занять – пакету Послуги.
3.2. Оплата за надання Послуг здійснюється шляхом перерахування грошових коштів у спосіб, який вказується в СМС-повідомленні, що надсилається Замовнику після заповнення Заявки-анкети.
3.3. Вартість послуг не включає комісію банків/платіжних систем, що стягується під час здійснення платежу.
3.4. Виконавець має право в односторонньому порядку змінювати вартість Послуг в залежності від кон'юнктури ринку.
3.5. Виконавець не може змінювати вартість послуг для конкретного Замовника у випадку, якщо той вже прийняв умови Виконавця та здійснив оплату за замовлений пакет Послуг, у встановленому цим Договором порядку.
3.6. Послуги надаються Замовнику виключно на попередній платній основі шляхом оплати в повному обсязі на відповідну кількість занять до дня початку відвідування занять Студентом.
3.7. Послуга вважається сплаченою з моменту зарахування коштів на поточний рахунок Виконавця.
3.8. Кошти, сплачені Замовником у відповідності до п. 3.1 ст. 3 цього Договору, поверненню не підлягають. Винятком з цього правила може бути лише умова п 5.2.4 ст. 5 цього Договору.
4. УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ
4.1. Замовник має право оформити замовлення на будь-який пакет Послуг, представлений на Сайті шляхом заповнення заяви-анкети.
4.2. Пакет послуг складається з 4, 12 або 24 занять які проводяться за обраним Замовником курсом відповідно до навчальної програми.
4.3. Курс, в залежності від обраної навчальної програми, розрахований на проведення онлайн-занять у кількості, що може перевищувати 24 заняття. Вся інформація про курси, навчальні програми, їх опис, терміни та строки, необхідна кількість занять тощо, розміщуються на Сайті.
4.4. У разі неможливості проведення Виконавцем онлайн-занять у раніше визначені терміни, Виконавець має право перенести терміни їх проведення завчасно повідомивши про це Замовника шляхом здійснення сервісного дзвінка та/або оповіщенням через Telegram, Viber чи СМС повідомленням за контактними номерами телефону Замовника.
4.5. У разі, якщо Студент з будь-яких причин не брав участі в онлайн-занятті, Виконавець надає доступ до відеозапису пропущеного онлайн-заняття шляхом розміщення відеозапису пропущеного заняття на онлайн-майданчик та/або онлайн-сервіс.
4.6. Послуги за цим Договором вважаються наданими Виконавцем з моменту закінчення онлайн-заняття (незалежно від того чи приймав в ньому участь Студент) або надання доступу Виконавцем до відеозапису онлайн-заняття з моменту реалізації технічної можливості доступу до записів та/або матеріалів (незалежно від того чи користувався ними Замовник/Студент).
4.7. Використання Замовником отриманих інформації і матеріалів (аудіо-, відеозаписів і т.д.) допускається тільки в особистих цілях і для особистого використання.
5. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
5.1. Виконавець зобов'язаний:
5.1.1. ознайомити Замовника/Студента з програмою, тривалістю онлайн-занять та іншою інформацією щодо надання Послуг;
5.1.2. організувати діяльність з навчання Студента відповідно до її віку, індивідуальних особливостей, змісту навчальної програми закладу «Robocode»;
5.1.3. зберігати місце за Студентом, за умовою оплати за Послуги згідно Тарифів, під час тимчасової відсутності такого Студента;
5.1.4. навчати Студента за програмою закладу «Robocode» із залученням кваліфікованих спеціалістів;
5.1.5. використовувати при навчанні сучасні технології й додаткові спеціальні програми.
5.2. Виконавець має право:
5.2.1. залишати за собою право здійснювати заміну викладачів та коригувати розклад занять;
5.2.2. не допускати до онлайн-занять в режимі реального часу або до записів цих занять, та/або не надавати Замовнику доступу до навчальних та інформаційних онлайн-матеріалів у разі відсутності повної 100% оплати обраної Замовником послуги;
5.2.3. відрахувати Студента та припинити надання послуги при невиконанні Замовником/Студентом своїх зобов'язань та або у випадку, якщо під час надання Послуг Студент зриває навчання, порушує дисципліну, заважає іншим дітям та викладачам;
5.2.4. на власний розсуд відмовити Клієнту в укладенні Договору або ініціювати припинення надання Послуг. У такому разі Виконавець повідомляє Замовника про припинення надання Послуг, та у разі розірвання Договору Виконавець здійснює відшкодування грошових коштів, сплачених у відповідності до п. 3.1 Договору, за вирахуванням вартості фактично наданих послуг.
5.3. Замовник/Студент зобов'язаний:
5.3.1. Замовник/Студент зобов'язані дотримуватись вимог Договору;
5.3.2. завчасно та у повному обсязі сплачувати вартість Послуг, обраних Замовником;
5.3.3. дотримуватись навчальної дисципліни під час занять.
5.4 Замовник/Студент має право:
5.4.1. вимагати належного ставлення та поваги до себе з боку представників Виконавця;
5.4.2. замовляти додаткові Послуги та користуватися іншими правами відповідно до умов Договору (додаткові Послуги підлягають додатковій оплаті);
5.4.3. вимагати від Виконавця виконання його обов'язків за Договором;
5.4.4. отримувати будь-яку інформацію щодо діяльності Виконавця, яка не вважається Виконавцем конфіденційною;
5.4.5. на досудове та максимально повне врегулювання спірних питань, які можуть виникнути під час виконання Договору, і вживання всіх можливих досудових заходів для вирішення порушених питань;
5.4.6. під час споживання Послуг користуватися допомогою кваліфікованих фахівців, які залучені Виконавцем до надання Послуг;
5.4.7. за погодженням з Виконавцем збільшувати обсяг Послуг. У такому разі Замовник зобов'язаний здійснити відповідну доплату;
5.4.8. отримувати інформацію щодо Послуг Виконавця;
5.4.9. на підтримку своїх законних інтересів та правомірних вимог.
6. ЗМІНА І РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ
6.1. Умови Договору можуть бути зміненими Виконавцем в односторонньому порядку шляхом розміщення Договору в новій редакції̈ на Сайті. Зміни до Договору набувають чинності з наступного дня з дати оприлюднення інформації̈ про ці зміни на Сайті.
6.2. Будь-які зміни Договору з моменту набрання ним чинності поширюються на всіх Замовників послуг, які приєдналися до Договору, у тому числі на тих, хто приєднався до Договору раніше дати набрання чинності змін до Договору. Виконавець не несе будь-якої відповідальності у випадку, коли інформація про зміну Договору, що оприлюднена в порядку, установленому цим Договором, не була отримана та/або вивчена та/або правильно зрозуміла Замовником послуг.
6.3. Цей Договір не може бути розірваний в односторонньому порядку, окрім випадків, визначених у п. 5.2.3 та п. 5.2.4 ст. 5 цього Договору.
6.4. У разі дострокового припинення цього Договору з ініціативи Виконавця на підставах, вказаних у п. 5.2.3 ст. 5 цього Договору, вважається, що Замовник/Студент отримав Послуги, а Виконавець вважається таким, що надав їх належним чином та в повному обсязі.
6.5. У разі односторонньої відмови або дострокового припинення цього Договору з ініціативи Замовника кошти, сплачені Замовником, поверненню не підлягають, крім випадків, передбачених п 5.2.4 ст. 5 цього Договору.
7. ВИРІШЕННЯ СУПЕРЕЧОК
7.1. Всі суперечки і розбіжності, що виникли або могли виникнути з приводу невідповідного виконання вимог Договору, підлягають вирішенню шляхом переговорів на підставі звернення однієї із Сторін до іншої.
7.2. Виконавець після отримання від Замовника претензії, зобов'язаний протягом 10 (десяти) днів її розглянути та направити Замовнику мотивовану відповідь.
7.3. У разі неможливості вирішення спорів шляхом переговорів, такі спори підлягають розгляду і вирішенню в судах України відповідно до матеріального і процесуального права України.
8. ІНШІ УМОВИ
8.1. Сторони, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», одночасно з підписанням Договору надають інформований дозвіл (інформовану згоду) одна одній на збір, обробку, використання, в тому числі передачу третім особам їх персональних даних і персональних даних фізичних осіб – співробітників та/або представників Сторін (які передаються Стороною іншій Стороні, з метою ідентифікації фізичних осіб, які уповноважені діяти від імені Сторони) та підтверджують, що ними отримані повідомлення про включення переданих Стороною персональних даних до баз персональних даних іншої Сторони Договору з метою реалізації цивільно- правових, господарських та інших відносин виключно в межах, в обсязі та з метою, необхідними для належного виконання умов Договору та законодавства України.
8.2. Сторона, яка порушила зобов'язання, звільняється від відповідальності за порушення зобов'язання, якщо вона доведе, що це порушення сталося внаслідок випадку або непереборної сили. Про настання факту випадку або непереборної сили Виконавець сповіщає Замовника через офіційний сайт закладу «Robocode», або через СМС розсилки.
Під випадком або непереборною силою слід розуміти обставини, що об'єктивно унеможливлюють виконання зобов'язань, передбачених умовами Договору. Строк виконання зобов'язань за Договором може відкладатися на строк дії форс-мажорних обставин.
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Загальні положення
Управління цим сайтом robococode.ua (далі – «Сайт») здійснюється ТОВ «РОБОКОД», код ЄДРПОУ 42977585, юридичною особою, яка зареєстрована і діє відповідно до вимог законодавства України (далі - «Компанія»).
Компанія з великою повагою ставиться до конфіденційної (персональної) інформації всіх без винятку осіб, які відвідали Сайт, а також тих, хто користується наданими Сайтом сервісами; в зв'язку з чим, Компанія прагне захищати конфіденційність персональних даних (відомостей чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована), тим самим створивши і забезпечивши максимально комфортні умови використання сервісів Сайту кожному користувачеві.
У цій Політиці конфіденційності та захисту персональних даних (далі – «Політика») встановлено порядок здійснення Компанією обробки персональних даних, види персональних даних, які збираються, цілі використання таких персональних даних, взаємодія Компанії з третіми особами, заходи безпеки для захисту персональних даних, умови доступу до персональних даних, а також, контактна інформація для користувача щодо отримання доступу, внесення змін, блокування або видалення своїх персональних даних та звернення з будь-якими питаннями, які можуть виникнути у Вас щодо практики захисту персональних даних.
Збір та використання персональних даних
Володільцем та розпорядником персональних даних користувачів Сайту є ТОВ «РОБОКОД».
При використанні користувачем сервісів Сайту Компанією здійснюється обробка даних користувача, а саме:
даних, що надаються користувачем як при заповненні реєстраційних форм (анкет), так і в процесі користування сервісами;
файли cookie;
ір-адреси;
параметри і налаштувань інтернет-браузерів (User-agent).
Компанія збирає тільки ті персональні дані (наприклад, Ваше ім'я і прізвище, логін і пароль доступу, адреса електронної пошти, номер контактного телефону, дата народження, стать і т.д.), які свідомо і добровільно надані Вами як суб'єктом персональних даних в цілях використання сервісів Сайту, що відповідно до вимог законодавства є згодою суб'єкта персональних даних на обробку своїх персональних даних відповідно до сформульованої в цій Політиці мети їх обробки.
При відвідуванні Сайту фіксуються всі входи до системи. Інші відомості по трафіку користувача не обробляються і не зберігаються.
Звертаємо Вашу увагу: Компанія обмежується збором мінімального обсягу інформації, необхідного виключно для виконання запиту суб'єкта персональних даних. У будь-якому випадку, коли запитується необов'язкова до надання інформація, користувача буде повідомлено в момент збору такої інформації.
Компанія не збирає будь-яку інформацію, до обробки якої, законодавством встановлені певні вимоги, як-то інформацію про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, засудження до кримінального покарання в скоєнні злочину або засудження до кримінального покарання, а також даних, що стосуються здоров'я, статевого життя, біометричних або генетичних даних (відповідно до статті 7 Закону України «Про захист персональних даних»).
Компанія збирає дані про статистику відвідування Сайту. Відомості можуть містити інформацію про з'єднання, трафік, браузер користувача, а також про дату, час, тривалість роботи в мережі Інтернет та знаходження на Сайті.
Обробка персональних даних
Обробка і зберігання наданих персональних даних здійснюється в дата-центрах, де розміщується обладнання, що забезпечує функціонування сервісів Сайту. Надані персональні дані обробляються і можуть зберігатись в Базі персональних даних чи окремій таблиці Бази даних Сайту.
Цілі використання персональних даних
Ваші персональні дані використовуються в цілях забезпечення надання та покращення якості послуг з навчання робототехніки і програмування та на виконання законів України, у тому числі, але не виключно: «Про захист персональних даних», «Про ратифікацію Конвенції про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних та Додаткового протоколу до Конвенції про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних стосовно органів нагляду та транскордонних потоків даних», «Про інформацію», «Про рекламу», «Про телекомунікації», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», а також відповідно до Правил використання сайту та інших актів, що регулюють діяльність Компанії.
Термін зберігання персональних даних
Термін обробки персональних даних є необмеженим. Користувач може в будь-який момент відкликати свою згоду на обробку персональних даних, направивши Компанії повідомлення за допомогою електронної пошти на електронну адресу Компанії info@robocode.pro з позначкою «Відкликання згоди на обробку персональних даних».
Використання файлів cookie
Cookie - це текстовий файл або файли, що містять невеликий обсяг інформації, які надсилаються веб-браузеру і зберігаються на пристрої користувача. До таких пристроїв можна віднести комп'ютер, мобільний телефон або інший пристрій, за допомогою якого користувач відвідує Сайт.
Файли cookie можуть бути вічними (вони називаються постійними файлами cookie) і зберігатися в комп'ютері, поки користувач їх не видалить або тимчасовими (такі файли cookie називаються сесійними), тобто зберігаються тільки до закриття браузера. Крім того, файли cookie поділяються на основні (вони встановлюються безпосередньо відвідуваним Сайтом) і сторонні (встановлюються іншими веб-сайтами).
Важливо:
при повторному відвідуванні користувачем Сайту, дані файлів cookie оновлюються;
у більшості випадків, веб-браузер за замовчуванням допускає автоматичне зберігання файлів cookie на пристрої користувача;
відключення файлів cookie може призвести до обмеження доступу до опублікованих матеріалів та/або неповноцінного функціонування сервісів Сайту.
Компанія дбає про своїх користувачів і намагається зробити перебування на Сайті максимально комфортним, для цього Компанії необхідно, за допомогою файлів cookie, проаналізувати поведінку, переваги і інтереси користувача. Такий аналіз допоможе Компанії поліпшити досвід взаємодії з Сайтом, визначити найбільш зручний інтерфейс і навігацію Сервісу.
Cookie-файли сторонніх сервісів і сервісів аналітики:
Для оперативної доставки, більш якісного відображення і детального аналізу контенту на Сайті, Компанія користується послугами, які є власністю інших сторонніх компаній, таких як Facebook, Twitter, Instagram, Alphabet Inc., Gemius та інші.
Наведені, як приклад, компанії можуть використовувати файли cookie на пристрої користувача під час роботи на Сайті.
Слід звернути увагу, що Сайт не може вплинути на роботу файлів cookie, які використовуються цими сервісами. Всі необхідні відомості про їх використання можна дізнатися, відвідавши відповідний ресурс.
Управління файлами cookie:
Основні веб-браузери (перераховані нижче) налаштовані на автоматичний прийом файлів cookie. Для того щоб їх відключити скористайтеся функцією довідки в своєму браузері. Довідку можна викликати через меню або за допомогою кнопки F1.
Microsoft Edge - https://privacy.microsoft.com/ru-ru/privacystatement
Mozilla Firefox - https://www.mozilla.org/ru/privacy/websites/#cookies
Google Chrome - https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=ru
Opera - http://help.opera.com/Windows/11.50/ru/cookies.html
Safari for macOS - https://support.apple.com/kb/PH21411?locale=en_US
Важливо:
конфігурація налаштування файлів cookie для веб-браузерів мобільних пристроїв може відрізнятися;
варто нагадати, що повноцінна робота з Сайтом доступна тільки при використанні файлів cookie;
відключення файлів cookie може привести до обмеження доступу до змісту і неповноцінного функціонування сервісів Сайту.
Щоб звернутися до Компанії з приводу використання файлів cookie, відправте повідомлення по електронній пошті на info@robocode.pro.
Якщо користувач не включає використання файлів cookie або навмисно видаляє всі файли cookie зі свого веб-браузера, то при подальшому відвідуванні Сайту, користувачеві буде повторно пропонуватися включення і використання файлів cookie.
Інформація про користувачів отримана за допомогою файлів cookie не продається і не поширюється у відкритому доступі, а також є власністю компанії, якій належить ресурс.
Взаємодія Сайту з іншими ресурсами
При використанні користувачем сервісів, на сторінках Сайту можуть бути присутніми коди інших інтернет ресурсів і третіх осіб, в результаті чого такі інтернет ресурси і треті особи отримують Ваші дані. Отже, ці інтернет-ресурси можуть отримувати і обробляти інформацію, про те, що Ви відвідали ці сторінки, а також іншу інформацію, яку передає браузер користувача. Такими інтернет-ресурсами можуть бути:
системи банеропоказів (наприклад, DoubleClick for Publishers, Admixer, AdRiver та ін.);
соціальні плагіни мереж (наприклад, Discus, Facebook, Twitter, Google+).
Використання зазначених сервісів Компанії необхідно для оперативного аналізу відвідувань Сайту, внутрішньої і зовнішньої оцінки відвідуваності Сайту, глибини переглядів, активності користувачів. Дані, отримані від зазначених сервісів Компанія не зберігає і не обробляє.
Відповідно, якщо користувач в силу будь-яких причин не бажає, щоб зазначені сервіси отримували доступ до його персональних даних, користувач може за власним бажанням вийти зі свого аккаунта чи профіля, очистити файли cookie (через свій браузер).
Взаємодія Компанії з третіми особами стосовно персональних даних
Компанія не здійснює передачу персональних даних третім особам, крім випадків, коли така передача є вимогою законодавства, на прохання суб'єкта персональних даних або в інших випадках, викладених в цій Політиці. Компанія розуміє, що особиста інформація є цінністю і невід'ємним змістом, в тому числі, особистих немайнових прав будь-якої фізичної особи, тому вживає всіх можливих заходів для захисту особистої інформації користувачів, добровільно і усвідомлено переданої останніми Компанії.
На Сайті можуть бути посилання на інші веб-сайти (виключно в інформаційних цілях). При переході по посиланню на інші веб-сайти дія цієї Політики на такі сайти поширюватися не буде. У зв'язку з чим, Компанія рекомендує переглядати політику в сфері конфіденційності і персональних даних кожного веб-сайту перед тим, як передавати будь-які персональні дані, за якими Вас можуть ідентифікувати.
Конфіденційність активності суб'єкта персональних даних на Сайті
Відомості про активність (трафік) на Сайті користувачів, які проходять через мережу, або електронну пошту користувача захищені відповідно до законодавства. Тобто, Компанія жодним чином або способом не порушує таємницю «активності» користувача при використанні останнім сервісів Сайту.
Захист персональних даних
Компанія використовує загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення. Однак, не дивлячись на всі зусилля, Компанія не може гарантувати абсолютну захищеність від будь-яких загроз, що виникають поза межами регулювання Компанії.
Компанія забезпечує застосування всіх відповідних зобов'язань щодо дотримання конфіденційності, а також технічних і організаційних заходів безпеки для запобігання несанкціонованого або незаконного розголошення або обробки такої інформації та даних, їх випадкової втрати, знищення або пошкодження.
Компанія надає доступ до інформації і персональних даних тільки уповноваженим працівникам, які дали згоду на забезпечення конфіденційності такої інформації та даних відповідно до вимог Компанії.
Поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
Умови доступу до персональних даних
Порядок доступу до персональних даних третіх осіб визначається умовами згоди користувача, наданої володільцю персональних даних на обробку цих даних, або відповідно до вимог закону.
Користувач має право на одержання будь-яких відомостей про себе у будь-якого суб'єкта відносин, пов'язаних з персональними даними, за умови зазначення прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання (місця перебування) і реквізитів документа, що посвідчує фізичну особу, яка подає запит, крім випадків, установлених законом.
Доступ користувача до даних про себе здійснюється безоплатно.
Відстрочка доступу користувача до своїх персональних даних не допускається. Відстрочка доступу до персональних даних третіх осіб допускається у разі, якщо необхідні дані не можуть бути надані протягом тридцяти календарних днів з дня надходження запиту. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у запиті, не може перевищувати сорока п'яти календарних днів.
Повідомлення про відстрочку доводиться до відома третьої особи, яка подала запит, у письмовій формі з роз'ясненням порядку оскарження такого рішення.
Рішення про відстрочення або відмову у доступі до персональних даних може бути оскаржено до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду.
Права суб'єкта персональних даних
Компанія доводить до Вашого відома про Ваші права, як суб'єкта персональних даних, які врегульовані Законом України «Про захист персональних даних», а саме:
знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
на доступ до своїх персональних даних;
отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
пред'являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду;
застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
відкликати згоду на обробку персональних даних;
знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
Для оновлення, отримання доступу, внесення змін, блокування або видалення свої персональних даних, відкликання згоди на обробку персональних даних, яка були Вами надана Компанії відповідно до цієї Політики, або в разі наявності будь-яких зауважень, побажань або претензій щодо Ваших персональних даних, які обробляються Компанією, будь ласка, звертайтеся до Компанії: по електронній пошті на info@robocode.pro.
Зміна Політики
До цієї Політики періодично та без попереднього повідомлення користувача про таке можуть вноситись зміни та доповнення, у тому числі, при зміні вимог законодавства.
У випадку внесення істотних змін до цієї Політики Компанією буде розміщено повідомлення на Сайті та зазначено термін набрання цими змінами чинності. Якщо протягом зазначеного терміну Ви не відмовитеся від їх прийняття в письмовій формі, це означатиме, що Ви погоджуєтеся з відповідними змінами Політики.
Просимо час від часу переглядати Політику для того, щоб бути в курсі будь-яких змін або доповнень.