Будуй майбутнє разом з Robocode

Познайомся з командою, що створила кращу школу робототехніки та дізнайся, як стати її частиною

Наше бачення
Ми віримо, що професія вчителя одна з найцікавіших, важливіших і відповідальних в світі. Адже, працюючи з дітьми, ми торкаємося до майбутнього, яке вони побудують.
Ми віримо в добро, тому ми хочемо виховати не просто інженерів-робототехніків, які створюють видатні продукти, а й чесних, здорових і щасливих людей.
Ми віримо, що вчитися потрібно буде завжди, тому для нас учень — це не посудина, в яку потрібно налити води, а свічка, яку потрібно запалити!
Ми віримо, що сучасна освіта повинна об'єднувати науку, бізнес і суспільство.
#embedded
#programming
#development
#family
Наші цінності
Довіра
Команда
Розвиток
Чесність
Професіоналізм
Вакансії

МЕНЕДЖЕР

Наш менеджер — це директор школи, який відповідає за розвиток локації у своєму місті. Ми шукаємо відповідального, проактивного та готового до змін спеціаліста

Відгукнутись

ВИКЛАДАЧ

На “ти” з програмуванням та готовий ділитись своїми знаннями з іншими? Викладач Robocode - це експерт, лідер, наставник та друг для наших учнів

Відгукнутись

АСИСТЕНТ

Хочеш розпочати роботу в ІТ, розвиватись та допомагати розвиватись новому поколінню? Асистент Robocode - це перспективний старт кар’єри та можливість професійного зросту

Відгукнутись
Left Align Text
Що ми пропонуємо:
⤿ Графік роботи: субота, неділя з 10:00 до 20:00 на локації. У будні дні — робота віддалена, з них 2 дні вихідні (середа, четвер);
⤿ Надаємо всі необхідні матеріали для якісного сервісу;
⤿ Регулярна прокачка Hard та Soft skills;
⤿ Можливість брати участь у додаткових проєктах компанії;
⤿ Поетапна адаптація та сапорт;
⤿ Подарунки до Дня народження;
⤿ Спільні корпоративи та прикольні конкурси;
⤿ Унікальна команда робокотиків;
⤿ Знижка на навчання для дітей
⤿ Гідний рівень заробітної плати

Твої майбутні задачі:
⤿ Організація процесів роботи школи;
⤿ Управління командою;
⤿ Контроль фінансової діяльності та матеріального забезпечення локації;
⤿ Супровід клієнтів та підвищення лояльності;
⤿ Реалізація цілей та планів компанії;
⤿ Проведення маркетингових заходів для розвитку локації;

Детальніше

Що ми пропонуємо:
⤿ Зручний графік роботи: субота, неділя з 10:00 до 20:00. До 10 уроків за вихідні. Є можливість працювати у будні, графік 15:30 - 20:00;
⤿ Надаємо всі необхідні матеріали для проведення уроків;
⤿ Регулярна прокачка Hard та Soft skills;
⤿ Можливість брати участь у додаткових проєктах компанії;
⤿ Поетапна адаптація та сапорт;
⤿ Подарунки до Дня народження;
⤿ Спільні корпоративи та прикольні конкурси;
⤿ Унікальна команда робокотиків;
⤿ Знижка на навчання для дітей
⤿ Гідний рівень заробітної плати

Твої майбутні задачі:
⤿ Підготовка до занять та проведення заняття відповідно до стандартів компанії;
⤿ Надання зворотного зв’язку про навчання учнів;
⤿ Заповнення журналу успішності учнів;
⤿ Контроль та організація навчального процесу;
⤿ Підготовка аудиторії до занять;
⤿ Відповідальність та контроль за зберіганням матеріальних цінностей школи, участь у проведення інвентаризації матеріальних цінностей школи;

Детальніше

Що ми пропонуємо:
⤿ Зручний графік роботи: субота, неділя з 10:00 до 20:00. До 10 уроків за вихідні. Є можливість працювати у будні, графік 15:30 - 20:00;
⤿ Надаємо всі необхідні матеріали для проведення уроків;
⤿ Регулярна прокачка Hard та Soft skills;
⤿ Можливість брати участь у додаткових проєктах компанії;
⤿ Поетапна адаптація та сапорт;
⤿ Подарунки до Дня народження;
⤿ Спільні корпоративи та прикольні конкурси;
⤿ Унікальна команда робокотиків;
⤿ Знижка на навчання для дітей;
⤿ Гідний рівень заробітної плати;

Твої майбутні задачі:
⤿ Підготовка аудиторій до занять;
⤿ Допомога учням у вирішенні практичних завдань на парі;
⤿ Контроль дисципліни на уроці;
⤿ Асистування викладачу під час уроку.

Детальніше

Не знайшов необхідну вакансію?

Напиши нам, щось придумаємо :)
Дізнайся про нас більше!
Команда Robocode щодня робить свій внесок
у майбутнє, це наша мета і, як кажуть у відомих кінострічках - ми для цього створені.

Міцний союз між роботами та людьми - наш головний ресурс! Тандем "МАШИНА & ЛЮДИНА" вже зараз формує наші реалії та хтозна, до яких висот ця дружба приведе людство? До освоєння космосу? А чому б і ні?
Robocode — осередок молодого покоління українських embedded-інженерів і ось експерс-гайд по основних функціональностях:
Роботи "Made in Ukraine". R&D підрозділ розробляє та програмує роботів, на яких ми навчаємо викладачів, а потім дітей.
Точні науки. З нами учні дивляться на них альтернативно: з ракурсу практичного застосування на роботах натомість задачі 46 на сторінці 102 у підручнику!
Власні стартапи. Ми допомагаємо студентам реалізувати їхні проєкти, навчаючи базовим бізнес-процесам: розуміння власної ЦА та її потреб. Тобто, наші робокотики точно знають, що перш ніж творити, потрібно чітко розуміти для чого і для кого продукт призначено!
Ми й справді поповнюємо лави українських IT-спеціалістів і пишаємося цим. Проте, як функціонує школа з робототехніки зсередини? Скільки людей (чи роботів?) щодня працюють та які підрозділи формують один великий освітній механізм?
Департамент освіти!
Місце, де розробляють, тестують, адаптують та удосконалюють програми навчання.
Це люди, які готують маленьких робокотиків до великого світу IT. Тобто, усе, що стосується курсів та роботи викладача у компанії відбувається саме тут.
Ми завжди раді людям, що готові впливати на молоде покоління через код та науку. Навчають викладачів інженери Research & Developement відділу, саме вони і створюють роботизовані системи, з якими працюють учні. Тут створюється фундамент освітнього продукту Robocode, тут створюється майбутнє!
#знання
#скіли
#навчання
Департамент менеджменту!
Бездоганний сервіс панує саме тут. Менеджери Robocode направляють та "обіймають" клієнтів, розвивають інфраструктуру проєкту, комунікують та організовують логістику на місцях.
Тут працюють мультифункціональні кадри, які задають ритм командної роботи і горять ідеєю донести робоосвіту в кожен населений пункт України!
#люди
#психологія
#відпустка
HR-департамент!
Люди, які знають, що таке комфорт кожного працівника та компанії в цілому!
Кожен працівник компанії починав свій шлях зі знайомства з HR-ами Robocode. Тому ми з впевненістю кажемо: відділ HR — це наше обличчя на ринку праці і охоронець взаємовідносин та культури всередині! Інтерв'ю ніколи не бувають нудними, а HR-менеджери завжди зацікавлені у розвитку професійних навичок працівників та з радістю поспілкуються й про тривожні моменти. Куди ж без них, правда?
HR-підрозділ сформував альтернативну корпоративну культуру: гнучкий робочий графік, натомість стандартного 8-годинного робочого дня — чудово працює. І це тільки один із кейсів!
#інтерв'ю
#психологія
#відпустка
Департамент маркетингу!
Бренд в надійних руках тоді, коли це руки справжніх маркетологів та маркетологинь!
Люди, що добре знаються на психології, багато-рівневому дослідженні і цільових аудиторіях. Вони майже не мають права на помилку, потрібно влучати в яблучко, а ще краще — "одним пострілом двох зайців".
Які маркетингові трюки вони ще можуть утнути питання філософське, проте якщо Robocode асоціюється не лише з діодами та датчиками, а й з няшними котиками — це сталося завдяки їм!
#аудиторія
#дослідження
#бренд
Tech-департамент!
Ми маємо більше 90 шкіл і офіси потребують комплексного технічного забезпечення. Операційні системи, адміністрування доменів та хостингу, СРМ система, утиліти — усе це щодня потребує пильного ока та аудиту технічних спеціалістів.
Вони роблять навчання та комунікацію з клієнтами ще швидшою, а інтерфейси ще більш "юзабіліті френдлі". А ви спілкувалися з чат-ботами Robocode? Тут Tech-підрозділ постарався на славу!
#автоматизація
#web
#робокод-бот
Департамент розробок!
Robocode розробляє власних роботів та ПЗ для них!
Наш R&D відділ вже має чим похвалитись:
Leo 6-покоління, стрибучий робокіт Jackson та мускулистий Sumo. Підрозділ забезпечує усім необхідним обладнанням школи Robocode, щоб наші студенти працювали на актуальних і якісних роботизованих системах.
Найкрутіше те, що ми навчаємо дітей виключно на продуктах зробленими власноруч і це свого роду український феномен. Пишаємося, адже наш відділ розробок — топчик!
#роботи
#інженерія
#електроніка
Фінансовий департамент!
Поговорімо про цифри? Нудно? Тільки не для фінансистів.
Аудит коштів, опрацювання рахунків, співвідношення доходів з витратами — все це клопіткий процес і він є ключовим у житті компанії. Цей відділ можна порівняти з терезами, які постійно зважують ресурси компанії, слідкують за рівномірним і правильним їх наповнення і дають чітку картину ефективності й перспектив Robocode. Тут цифри почуваються найкраще!
#зарплатня
#аудит
#цифри
Спеціаліст з розвитку мережі
Це наш супермен. Людина зі сталі, яка може все. Вона розширює простір та відкриває нові школи де схоче. Навіть якщо там немає місця. Кожна така подія — це як новий великий вибух у всесвіті. Бум — і Robocode прямо у вашому районі
А ще ця людина просто геній. Їй не потрібен комп’ютер. Навіщо, коли в її голові встановлений 12-ядерний процесор, який обробляє десятки потоків даних. Вона аналізує ринок, вибирає місця для нових філій, розвиває та масштабує мережу, оптимізує процеси управління. І водночас спілкується с 3 різними людьми по Вайберу, Скайпу й телефону, підписує документи, п’є каву та планує круті події всесвітнього масштабу, про які ніхто й не здогадується
#розвиток
#комунікація
#відкриття
Департамент партнерства
Райське місце для людей, які не можуть жити без друзів. Їх хлібом не годуй — дай з ким-небудь потоваришувати. Всі, кого зацікавила наша партнерська програма, йдуть до них. Вони зустрічають кожного з чаєм і смаколиками та розповідають, наскільки круто бути партнером Robocode.
Після згоди (як тут не погодитися!) допомагають запускати нові філії по Україні та за кордоном, а потім підтримують на всіх етапах співробітництва, контролюють дотримання стандартів бренду та підказують, як ефективно керувати компанією. З такими друзями стати крутим бізнесменом зміг би й Ілон Маск
#супровід
#партнерство
#ефективність
Сейлз департамент
Піклуючись про кожного клієнта, сейзл менеджери легко заводять його у світ IT та пояснюють усі головні моменти. Тут насправді дуже цікаво – причому не тільки для дітей
А далі відбувається справжня магія – наші менеджери виявляють ключові потреби клієнтів та забезпечують їх задоволеність нашими послугами. Тут про стратегію виконання поставлених цілей і все завдяки високому рівню обслуговування клієнтів, використанню технологій та крутим комунікаційним навичкам
Тут працюють люди, які вміють читати думки. Клієнт ще нічого не сказав, а вони вже все знають. Просканували людину своїм окоміром (як Термінатор, тільки крутіше) й бачать її потреби, бажання та цілі, з якими вона звернулася до Robocode. Це наш секрет успіху. Тільки тс-с-с-с
#турбота
#потреби
#піклування
Майстер дитячих IT-таборів
Ця людина знає, як круто відпочивати. Щоб було класно, весело й корисно. Це справжній IT-романтик, який черпає натхнення із сучасних інформаційних технологій та організовує круті дитячі табори із робокодівською родзинкою. Настільки круті, що ви б й самі тут відпочивали.
Приїжджаючи до IT-табору, діти наче потрапляють у Нарнію. Тільки краще. Тут є все: активності на свіжому повітрі й тематичні квести, майстер-класи й уроки програмування та робототехніки. Унікальне поєднання навчання з розвагами дарує дітям безліч вражень та позитивних емоцій, а додому вони повертаються з палаючими очима та нестримним бажанням створювати унікальні IT-рішення, які змінять світ на краще.
#табори
#діти
#розваги
Хто такі робокотики?
ми веселі та позитивні
ми говоримо просто про складні речі
ми чесні, робимо все, щоб втілити свої ідеї та обіцянки у життя
Більше про нас розповідають соціальні мережі. Підпишіться та насолоджуйтеся
Проекти компанії
Robocode Project
Онлайн змагання з робототехніки та гейм-деву
Ми також даємо можливість талановитим дітям продемонструвати свої навички та отримати винагороди, не відвідуючи Фест. Учасники змагань розробляють гру, або конструюють робота і презентують свій проект членам журі.
Так діти можуть брати участь у змаганнях з гейм-деву та embedded розробки навіть в умовах карантину.
Дитячі розважальні ІТ-табори
Поєднуємо відпочинок, навчання та розваги в сфері інформаційних технологій. Наші міські та виїзні табори призначені для дітей різного віку та рівня підготовки і пропонують широкий спектр діяльності, пов'язаної з програмуванням, робототехнікою, дизайном, іграми та іншими аспектами ІТ.
Це чудова можливість для дітей розвинути свої технічні навички, творчість та знайти нових друзів. Поєднуємо навчання з відпочинком, створюючи сприятливе середовище для всебічного розвитку.
ROBOCODE FEST
Масштабний захід для всіх бажаючих
Кожного року школа проводить змагання за міжнародними стандартами. Сотні дітей з усіх куточків країни демонструють тут свої навички та знання в програмуванні та робототехніці.
Кращі з них отримують шанс потрапити на міжнародні змагання!
Так ми сприяємо формуванню в Україні комьюніті розробників, винахідників та стартаперів.
У вас залишились питання?
Напишіть нашому HR
Дарина Мартинюк
Email:
Linkedin: