Будуй майбутнє разом з Robocode

Познайомся з командою, що створила кращу школу робототехніки та дізнайся, як стати її частиною

Наше бачення
Ми віримо, що професія вчителя одна з найцікавіших, важливіших і відповідальних в світі. Адже, працюючи з дітьми, ми торкаємося до майбутнього, яке вони побудують.
Ми віримо в добро, тому ми хочемо виховати не просто інженерів-робототехніків, які створюють видатні продукти, а й чесних, здорових і щасливих людей.
Ми віримо, що вчитися потрібно буде завжди, тому для нас учень — це не посудина, в яку потрібно налити води, а свічка, яку потрібно запалити!
Ми віримо, що сучасна освіта повинна об'єднувати науку, бізнес і суспільство.
#embedded
#programming
#development
#family
Наші цінності
Довіра
Команда
Розвиток
Чесність
Професіоналізм

Вакансії

Локація
Посада
Всі
Менеджер
Викладач
Співробітники офісу
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Не знайшов необхідну вакансію?

Напиши нам, щось придумаємо :)
Дізнайся про нас більше!
Команда Robocode щодня робить свій внесок
у майбутнє, це наша мета і, як кажуть у відомих кінострічках - ми для цього створені.

Міцний союз між роботами та людьми - наш головний ресурс! Тандем "МАШИНА & ЛЮДИНА" вже зараз формує наші реалії та хтозна, до яких висот ця дружба приведе людство? До освоєння космосу? А чому б і ні?
Robocode — осередок молодого покоління українських embedded-інженерів і ось експерс-гайд по основних функціональностях:
Роботи "Made in Ukraine". R&D підрозділ розробляє та програмує роботів, на яких ми навчаємо викладачів, а потім дітей.
Точні науки. З нами учні дивляться на них альтернативно: з ракурсу практичного застосування на роботах натомість задачі 46 на сторінці 102 у підручнику!
Власні стартапи. Ми допомагаємо студентам реалізувати їхні проєкти, навчаючи базовим бізнес-процесам: розуміння власної ЦА та її потреб. Тобто, наші робокотики точно знають, що перш ніж творити, потрібно чітко розуміти для чого і для кого продукт призначено!
Ми й справді поповнюємо лави українських IT-спеціалістів і пишаємося цим. Проте, як функціонує школа з робототехніки зсередини? Скільки людей (чи роботів?) щодня працюють та які підрозділи формують один великий освітній механізм?
Підрозділ освіти!
Місце, де розробляють, тестують, адаптують та удосконалюють програми навчання.
Це люди, які готують маленьких робокотиків до великого світу IT. Тобто, усе, що стосується курсів та роботи викладача у компанії відбувається саме тут.
Ми завжди раді людям, що готові впливати на молоде покоління через код та науку. Навчають викладачів інженери Research & Developement відділу, саме вони і створюють роботизовані системи, з якими працюють учні. Тут створюється фундамент освітнього продукту Robocode, тут створюється майбутнє!
#знання
#скіли
#навчання
Департамент менеджменту!
Бездоганний сервіс панує саме тут. Менеджери Robocode направляють та "обіймають" клієнтів, розвивають інфраструктуру проєкту, комунікують та організовують логістику на місцях.
Тут працюють мультифункціональні кадри, які задають ритм командної роботи і горять ідеєю донести робоосвіту в кожен населений пункт України!
#люди
#психологія
#відпустка
HR-підрозділ!
Люди, які знають, що таке комфорт кожного працівника та компанії в цілому!
Кожен працівник компанії починав свій шлях зі знайомства з HR-ами Robocode. Тому ми з впевненістю кажемо: відділ HR — це наше обличчя на ринку праці і охоронець взаємовідносин та культури всередині! Інтерв'ю ніколи не бувають нудними, а HR-менеджери завжди зацікавлені у розвитку професійних навичок працівників та з радістю поспілкуються й про тривожні моменти. Куди ж без них, правда?
HR-підрозділ сформував альтернативну корпоративну культуру: гнучкий робочий графік, натомість стандартного 8-годинного робочого дня — чудово працює. І це тільки один із кейсів!
#інтерв'ю
#психологія
#відпустка
Департамент маркетингу!
Бренд в надійних руках тоді, коли це руки справжніх маркетологів та маркетологинь!
Люди, що добре знаються на психології, багато-рівневому дослідженні і цільових аудиторіях. Вони майже не мають права на помилку, потрібно влучати в яблучко, а ще краще — "одним пострілом двох зайців".
Які маркетингові трюки вони ще можуть утнути питання філософське, проте якщо Robocode асоціюється не лише з діодами та датчиками, а й з няшними котиками — це сталося завдяки їм!
#аудиторія
#дослідження
#бренд
Tech-підрозділ!
Ми маємо більше 90 шкіл і офіси потребують комплексного технічного забезпечення. Операційні системи, адміністрування доменів та хостингу, СРМ система, утиліти — усе це щодня потребує пильного ока та аудиту технічних спеціалістів.
Вони роблять навчання та комунікацію з клієнтами ще швидшою, а інтерфейси ще більш "юзабіліті френдлі". А ви спілкувалися з чат-ботами Robocode? Тут Tech-підрозділ постарався на славу!
#автоматизація
#web
#робокод-бот
Підрозділ розробок!
Robocode розробляє власних роботів та ПЗ для них!
Наш R&D відділ вже має чим похвалитись:
Leo 6-покоління, стрибучий робокіт Jackson та мускулистий Sumo. Підрозділ забезпечує усім необхідним обладнанням школи Robocode, щоб наші студенти працювали на актуальних і якісних роботизованих системах.
Найкрутіше те, що ми навчаємо дітей виключно на продуктах зробленими власноруч і це свого роду український феномен. Пишаємося, адже наш відділ розробок — топчик!
#роботи
#інженерія
#електроніка
Фінансовий департамент!
Поговорімо про цифри? Нудно? Тільки не для фінансистів.
Аудит коштів, опрацювання рахунків, співвідношення доходів з витратами — все це клопіткий процес і він є ключовим у житті компанії. Цей відділ можна порівняти з терезами, які постійно зважують ресурси компанії, слідкують за рівномірним і правильним їх наповнення і дають чітку картину ефективності й перспектив Robocode. Тут цифри почуваються найкраще!
#зарплатня
#аудит
#цифри
Хто такі робокотики?
Більше про нас розповідають соціальні мережі. Підпишіться та насолоджуйтеся
ми веселі та позитивні
ми говоримо просто про складні речі
ми чесні, робимо все, щоб втілити свої ідеї та обіцянки у життя
Проекти компанії
Так ми сприяємо формуванню в Україні комьюніті розробників, винахідників та стартаперів.
Кращі з них отримують шанс потрапити на міжнародні змагання!
Кожного року школа проводить змагання за міжнародними стандартами. Сотні дітей з усіх куточків країни демонструють тут свої навички та знання в програмуванні та робототехніці.
Масштабний захід для всіх бажаючих
ROBOCODE FEST
Так діти повторюють і самостійно втілюють у життя всі знання, отримані в процесі навчання.
Кожного семестру Robocode проводить олімпіади з програмування та робототехніки. Протягом 5 тижнів команди з 3-4 учнів працюють над реалізацією проектів в обраних дисциплінах.
Екзаменаційні змагання для учнів школи.
Maker Time
Так діти можуть брати участь у змаганнях з гейм-деву та embedded розробки навіть в умовах карантину.
Ми також даємо можливість талановитим дітям продемонструвати свої навички та отримати винагороди, не відвідуючи Фест. Учасники змагань розробляють гру, або конструюють робота і презентують свій проект членам журі.
Онлайн змагання з робототехніки та гейм-деву
Robocode Project
У вас залишились питання?
Напишіть нашому HR
Email:
Linkedin:
Оксана Морозова