робот-приятель улюбленого кольору з лейбою "Made in Ukraine"
до ваших послуг.
Embedded-фахівців у суміжних галузях: телекомунікаціях чи інфраструктурній архітектурі.
Embedded теж має переваги живої комунікації. Студенти знайомляться з кодом через робототехніку, вивчають програмування, засвоюють ці знання на практиці і спостерігають, як функціонує код наяву.
Це полегшує розуміння сутності коду з дитинства. На відміну від чистого програмування (без електроніки), embedded 一 робота не тільки головою, а й руками.
Embedded - це мови Python та C++ (поширені для розробки програмного забезпечення), робота з Arduino, освоєння електродинаміки, статики та інших фізичних процесів.
Архітекторів embedded-рішень.
Тімлідів чи СТО компанії в перспективі.
НЕВМИРУЩИЙ ТРЕНД? СЕРЙОЗНО?
Світ змінюється щодня, але не змінюється потреба у автоматизації процесів, на усіх рівнях. Як і заварювання ранкової кави, так і механізми переробки енергії на гідроелектростанції потребують якісних ембеддед-рішень і попит на фахівців щороку збільшується.
Arduino та інші подібні плати зробили embedded більш доступним.
Embedded-фахівців у суміжних галузях: телекомунікаціях чи інфраструктурній архітектурі.
Embedded-розробників новітніх напрямків.
ІНЖЕНЕРІЯ ТА ПРОГРАМУВАННЯ
Вбудовані системи (embedded) об'єднують програмування, електроніку та інженерію. З точки зору користувача, гаджет 一 це корисні застосунки, бібліотека фотографій, улюблена музика. Але занурившись всередину стильних дизайнерських рішень ми бачимо мікродеталі у вигляді схем, діодів, датчиків, які ще й функціонують, як одне ціле. І це зовсім не магія, це embedded 一 місце зустрічі коду та "заліза".
Спробуємо не вдаватись до технічних термінів, а помислимо більш абстрактно:
Embedded-розробник 一 це фахівець, що облаштується купою дротиків, діодів та мікросхем, збере це все в один пристрій, запрограмує і змусить працювати. Тут домінує сутність коду, розуміння його мети натомість завчених конструкцій, а результатом є вирішення цілі. Круто, правда ж?
ЧОМУ САМЕ EMBEDDED ТА ЩО ДАЛІ?
Ми виховуємо цілеспрямованих, уважних до деталей спеціалістів з фундаментальною базою айті знань.
За принципом Парето учні швидко освоюють базу, а потім занурюються у деталі.
ВІДКРИВАЙТЕ РОБОСВІТ ТЕПЕР В УКРАЇНІ
Достатньо просто зробити перші кроки з Robocode, потім вибрати правильний модуль і мікросхему, з'єднати компоненти і вуаля 一 робот-приятель улюбленого кольору з лейбою "Made in Ukraine" до ваших послуг.
Придбати робота у торговому центрі чи засетапити власного в школі Robocode 一 обирати вам! Сьогодні не потрібно вирушати конструювати роботів у Кремнієву Долину, розробляти схему з нуля, як це було раніше.
Ми віримо що українська молодь - найталановитіше покоління фаундерів і програми Robocode створені розкрити цей потенціал.