Літні ІТ-табори 2024
МК, квести, подорожі з однолітками
Природа та повне перезавантаження
3D моделювання або розробка власної гри
*8-16 років
Встигніть забронювати зі знижкою
*1500 грн до 31.05
Тицяй тут

Як правильно вибрати гурток робототехніки і на що варто звернути увагу?

10 хвилин читання
10.11.2020
Робототехніка для дітей зараз найпопулярніший вид зайнятості серед гуртків, тому на просторах мережі легко знайти різноманітні курси, на яких обіцяють батькам світле майбутнє для дитини в світі IT. Але як вибрати школу, яка дійсно, зацікавлена давати знання, а не буде витягати з вас гроші?
Як показала практика, найчастіше батьки віддають своїх дітей на будь-які гуртки за рекомендацією знайомих, або завдяки рекламі з добрими відгуками, які можуть бути невід'ємною частиною маркетингу. Але все ж, на що слід звернути увагу при виборі школи робототехніки:
Розташування
Один з найважливіших моментів - близькість школи до дому. Важливий аспект, якщо батьки не зможуть супроводжувати дитину на курси, то потрібно враховувати те, щоб дитина змогла самостійно дістатися.
Ціна - якість
Важлива і вартість: потрібно вибрати курси робототехніки, які дійсно в змозі сплатити. Що б було комфортно за вартістю. Але так само батьки хочуть бачити за що платять гроші, тому результат навчання це додатковий параметер за яким необхідно спостерігати, порівнювати які результати були до і після. Це звичайно потребує часових витрат для того щоб самому зробити зріз або можна попросити дати зворотний зв'язок у викладача.
Вигляд школи
Будемо говорити відверто, при виборі школи ми завжди дивимося на її зовнішній вигляд, як вона укомплектована, чи світле приміщення, чи дає школа для дитини своє робоче місце щоб не обмежувати простір і особистих ідей, тому що не кожен із батьків хоче бачити що кілька дітей одночасно користуються одним комп'ютером, або однієї електронікою. Діти повинні все робити одночасно а тут потрібно ділиться і чекати, і користуватися електронікою по черзі так справа не піде.
Тому потрібно дати дитині робочий простір для свободи дій, це велика перевага перед гуртками які цього надати не могут. Такі заняття дисциплінують, вчать розподіляти обов'язки і брати відповідальність за свою частину, не зайвий навик для підлітків з великим показником активності.
Устаткування
Для того щоб провести урок робототехніки та програмування потрібно безпечне обладнання, і успішна школа це забезпечить. У школі обов'язково повинні бути комп'ютери з сучасним і оновленим софтом, наукові набори зі всією електронікою.
Вчителі
Рівень і навички викладача ніхто не відміняв. На даний фактор теж потрібно дивитися.
Дуже круто, коли вчителі: більшість з них - студенти технічних вузів з профільованим напрямом сучасної і динамічної спеціальності.
У таких молодих і енергійних викладачів неординарне ставлення до викладання. Вони, скоріше, будують з дітьми співпрацю і дружбу, ніж здійснюють * нагляд *, намагаються зацікавити кожного учня, знайти до нього індивідуальний підхід, не тільки за допомогою навчання, а й загальних інтересів. Тоді батьки більше ніж впевнені що їх дитині буде цікаво, тому що від такого спілкування та * нестандартного * викладання у дітей горять очі.
Скільки дітей буде вчиться в класі?
Як не дивно але на це батьки теж звертають свою увагу, чим більше дітей в аудиторії тим менше уваги отримують учні на навчанні, сюди можна віднести також і зацікавленість дитини і цікавість теми навчання але якщо школа дозволяє собі на 12 осіб 2 викладача ( один розповідає інший ходить і допомагає) то швидше батьки будуть досить добре відноситися до цього рішення. Компетентні Викладачі - це основна складова будь-якої школи або гуртка. Коли школа впевнена в своїх працівниках, то це відображається на внутрішній еко системі школи, мотивації учнів і вчителів.

Що дитина отримає по закінченню курсу і який багаж знань у нього буде?
При виборі гуртка, потрібно обов'язково подивитися:
Важливо розуміти що майбутнє дитини в сфері IT і не тільки, буде залежати від ваших вчасно поставлених запитань, цікавості і зацікавленості до вибору дитини в тій чи іншій сфері.
Навчання різного формату (офлайн / онлайн)
Спираючись на останні події, і нестабільності з карантином батьки повинні бути впевнений що якщо заплатив гроші то школа повинна сповна їх відпрацювати, до чого це все, до того що якщо діти переходять на онлайн навчання то школа робототехніки повинна надати таку можливість, тому що ставить себе на світовий рівень і повинна не відставати від цієї позиції, і з цього приходить на допомогу онлайн навчання яке побудовано і адаптовано під різний рівень підготовки, різні курси і вік дітей. Батьки повинні бути впевнені що їх дитина не відстає від програми і буде продовжувати своє навчання в сфері IТ.
Згідно за нашими спостереженнями, в першу чергу батьки хочуть отримати відповіді на питання, що цікавлять, подивитися і навіть * помацати * саму систему навчання при виборі гуртка, тому що батьки хочуть для дитини все тільки найкраще і йти в ногу з сучасним світом.
→ сходити на відкритий урок
→ знайти знайомих і поспілкуватися з ними в живу
→ відгуки про компанію
Менеджер школи Robocode
Ірина Атрощенко
Автор статті:
Записатися на відкритий урок
Читайте також

    Залишились запитання?

    Заповніть форму праворуч, наші менеджери з радістю проконсультують вас та дадуть відповіді на усі запитання!
    Отримати консультацію
    Заповніть форму нижче, наші менеджери з радістю проконсультують вас та дадуть відповіді на всі запитання!