На сьогоднішній день серед наших учнів 35% - дівчата
10.11.2020
5 хвилин читання
Чи складніше дівчатам дається робототехніка?
Робототехніка – це напрям, який у сучасному світі розвивається надзвичайно швидкими темпами. Тому не дивно, що до школи RoboCode все частіше звертаються дівчата. На сьогоднішній день серед наших учнів 35% - це саме дівчата, чим ми надзвичайно пишаємося.
Приходячи на відкритий урок, батьки часто задають питання: чи не буде для дівчинки складною програма з робототехніки та програмування? Маємо чітку та вичерпну відповідь: ні, не буде! Усе залежить лише від власних інтересів дитини.
Протягом багатьох років домінування чоловіків у кар'єрі, пов'язаної зі STEM, пояснювалося тим, що жінки мають меншу здатність до відповідних предметів. Але нове дослідження спростовує таку точку зору, знаходячи високу подібність між чоловічими та жіночими показниками в науці, робототехніці, та математиці.
Дослідження, проведене Роуз О'Діа, студентом аспірантури Австралійського університету Нового Південного Уельсу (UNSW), і опубліковане в журналі Nature Communications , зібрало дані понад 1,6 мільйона студентів, від шести років у 268 школах. Вона зосереджувалася на гендерних відмінностях у варіативності в академічних класах.
Найдивовижнішим виявилося те, що найбільша різниця між оцінками хлопців та дівчат спостерігалася у не-STEM-предметах, таких як англійська, а середні оцінки та їх мінливість у хлопців та дівчат стосовно предметів STEM були подібні між собою.
Іншими словами, дослідники продемонстрували, що академічні досягнення STEM хлопчиків і дівчаток дуже схожі - насправді, аналіз показує, що перші 10% рейтингу класу містили рівну кількість дівчат і хлопчиків. Різниця у ставленні до проектів дівчат та хлопців все ж є: хлопці прагнуть створити від самого початку щось надзвичайне з максимальним функціоналом, у той час як дівчата віддають перевагу поступовим та зваженим діям, крок за кроком. Для них важливо, щоб усе виглядало естетично, тому більше покладаються на тактильні та зорові відчуття. Якщо ж ми говоримо про роботу у команді – хлопці та дівчата гармонійно доповнюють одне одного, враховуючи принаймні те, що дівчинка здатна налагодити необхідну комунікацію у команді, що є надзвичайно важливою рисою у сучасному світі.
Поділитися статтею:
Читайте також
Залишились запитання?
Заповніть форму праворуч, наші менеджери з радістю проконсультують Вас та дадуть відповіді на усі запитання!
Натискаючи цю кнопку, Ви погоджуєтеся з умовами конфіденційності користувача
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Made on
Tilda