Літній табір в Очакові
Адже відпочинок на морському узбережжі – це відмінна можливість поліпшити здоров'я та зміцнити імунітет. Морське повітря особливо корисне для дітей!
НАБІР ЗАВЕРШЕНО

На цій сторінці ви дізнаєтеся про всі переваги літнього табору RoboCode.

12 днів
27.06 - 8.07 (1 зміна)
Заїзди
Тривалість
9.07 - 20.07 (2 зміна)
3.08 - 14.08 (3 зміна)
Літній табір Robocode
в Очакові
Відпочинок на морському узбережжі – це відмінна можливість поліпшити здоров'я та зміцнити імунітет.
Морське повітря особливо корисне для дітей.
Морське повітря виступає в ролі каталізатора обмінних процесів, а це означає, що зумовлює зростання інтелектуальної та фізичної активності дитини.
Про літній табір в Очакові
Розташування
Проїзд
Безпека
Проживання
Харчування
Ми проведемо 14 незабутніх днів на території спортивно-оздоровчого комплексу Sportium, який знаходиться на Чорноморській косі недалеко від м. Очаків. Від табору до м. Миколаїв 60 км, до м. Одеса 150 км.
Ми надаємо трансфер за додаткову плату (потяг + автобус).
чотиримісні номери зі зручностями на блок з двох номерів. У номері: ліжка, тумбочки, вбудована шафа, кондиціонер. Санвузол на два номери.
У таборі 5-ти разове харчування. Щодня в раціон дітей входять свіжі овочі та фрукти, соки, молочні продукти. На підставі нормативних документів щодня складається меню, яке затверджується і контролюється СЕС.
Закрита територія табору знаходиться під цілодобовою охороною. Кваліфіковані педагоги, спортивні інструктори, тренери забезпечать належну безпеку для ваших дітей. Власний кваліфікований медичний персонал завжди на посту, забезпечить невідкладну допомогу в разі необхідності.
13 000 грн
З 1.03.2021
3 000 грн передплата, яка не повертається
12 000 грн
до 1.03.2021
Вартість
/
На території комплексу знаходиться маса спортивних майданчиків і споруд, атлетичне містечко, басейн з прісною водою, танцювальний зал, критий майданчик для татамі, скалодром, аквапарк, відкритий майданчик зі сценою. Власні піщані пляжі повністю обладнані, є волейбольний майданчик, кабінки для переодягання, душові з літнім душем і туалети.
Відстань до моря: перша лінія моря
шестимісні номери зі зручностями на блок з чотирьох номерів. У номері: ліжка, тумбочки, стіл, дзеркало, навісні полички, вбудована шафа. Санвузол на 4 номери. У кожному санвузлі: 4 душових, 4 туалети, 6 умивальників.
14 000 грн
13 000 грн
1/2 зміни:
3 зміна (економ):
до 1.03.2021
З 1.03.2021
/
Програма табору
На наших заняттях діти зможуть спробувати себе в різних сферах і розкрити свої таланти.
Ми пропонуємо спортивно-оздоровчу програму. Спорт формує лідерські якості та готує дітей до дорослого життя. Роблячи спорт загальнодоступним і сучасним, ми прагнемо розвинути бажання у дітей відвідувати тренування та займатися спортом. Ми знаємо, що спорт приносить плоди і користь тільки, якщо він в радість і задоволення.
Також на Вашу дитину чекає весела розважальна програма (свята та шоу, дискотеки, вікторини, конкурси, фестивалі, спортивні змагання, творчі майстер-класи).
Програма від Robocode
9 уроків по 1год 50хв:
«Основи програмування на Python»
Python
— один з найпростіших в освоєнні популярних мов програмування. Instagram, Pinterest, YouTube, DropBox написані саме на ньому. Метою курсу є вивчення основних конструкцій мови, які знадобляться для вирішення широкого кола завдань — від аналізу даних до розробки нових програмних продуктів. Мову програмування Python використовують майже у всіх сферах нового покоління. Python знадобиться в розробці WEB-додатків, при написанні чат-ботів і штучного інтелекту, для створення ігор, програм і скриптів, для автоматизації та системного адміністрування. Це мова з великою кількістю готових модулів на будь-які випадки життя.
вступ в середовище розробки, змінні, рядки, списки, цикли, умови, функції. На курсі використовується графічний модуль, який спрощує розуміння створення алгоритмів.
Теми курсу:
Фотогалерея
Літній табір Robocode в Очакові!
Встигніть записати дитину, кількість місць обмежена!
ЗАПИСАТИСЯ
3 000 грн передплата, яка не повертається
Згоден з умовами конфіденційності користувача
13 000 грн
З 1.03.2021
3 000 грн передплата, яка не повертається
12 000 грн
до 1.03.2021
Вартість
/
14 000 грн
13 000 грн
1/2 зміни:
3 зміна (економ):
до 1.03.2021
З 1.03.2021
/