Літні ІТ-табори 2024
МК, квести, подорожі з однолітками
Природа та повне перезавантаження
3D моделювання або розробка власної гри
*8-16 років
Встигніть забронювати
*кількість місць обмежена
Тицяй тут

Embedded програмування

ROBOCODE - З 2016 року відкрили 85 шкіл в 7 країнах світу.
Ера роботів почалася, ти ще встигаєш
CEO школи з робототехніки Robocode
Роман Божок

Embedded systems або вмонтовані системи - сфера в якій перетинається електроніка та програмування. Для нас телефон - вже звична річ і ми зовсім не замислюємося як він працює. Ясна річ, що є програми та ігри, які запускаються на телефоні, але якщо подивитись глибше ...

Як процесор (мозок телефону) розрізняє, де камера, а де батарея? Як відбувається та сама швидка і розумна зарядка акумулятора? Як працює технологія, яка дозволяє платити безконтакто? Це все і є ембеддед. Тільки таких пристроїв навколо нас тисячі, починаючи від навушників, закінчуючи електросамокатами.

Ми живемо в час, коли зубна щітка та ліхтарик стають "розумними", а дім автоматизованим. Зараз ви не зможете знайти у себе вдома електронний пристрій, до якого не доклав би свою руку ембедед розробник. І з кожним роком кількість таких пристроїв буде зростати, а отже і попит на ембедед розробників.

Якщо ще більш зрозуміло, то Embedded developer - інженер та програміст, який може зібрати купу електроніки в один пристрій, запрогорамміровать і змусити її працювати. Єдина умова, в такому пристрої повинен бути мікроконтролер.
Embedded курси
Записуйся на курси Embedded