Літні ІТ-табори 2024
МК, квести, подорожі з однолітками
Природа та повне перезавантаження
3D моделювання або розробка власної гри
*8-16 років
Встигніть забронювати
*кількість місць обмежена
Тицяй тут

З чого почати вчити робототехніку?

10 хвилин читання
10.11.2020
Технології не стоять на місці і однією з швидко зростаючих сфер є робототехніка. Ще не так давно навчитися самостійно робототехніці і створити власний програмно-керований проект було досить складно. Людині необхідно було розібратися з тим, як працює платформа, як створити програму і як її правильно виконати на процесорі. Зараз ця сфера стала відкритою для кожного бажаючого.
Розвиватися в сфері робототехніки стало просто за рахунок візуальних мов програмування, а також великої кількості платформ, які легко і швидко можна придбати. Вивчати робототехніку можна з самого дитинства. Батькам надається можливість вибрати куди піти навчатися дитині. Зараз є безліч приватних шкіл, курсів, а також гуртків для дітей, куди можна відвести свою дитину.
Ці базові знання допоможуть створити розуміння того, як саме взаємодіяти з роботом і як запрограмувати його на виконання певних завдань. Про те, як вивчати робототехніку можна знайти безліч книг і програм. Дитині необхідно оволодіти навичками мислити абстрактно і візуалізувати все в голові. Більшість тем в робототехніці можна пояснити і на більш зрозумілому прикладі з життя.

Ця сфера охоплює відразу безліч різних тем і порядок вивчення цих програм може бути абсолютно різним. Після проходження курсу з робототехніки, можна почати визначатися із тим куди вступати.

Розставляти акценти варто на:

→ Більшому вивченні конструювання та робототехніки;

→ Вивченні програмування і різних мов;

→ Конструюванні електричних схем і їх розрахунок.
Тому робототехніка дає можливість відразу визначитися на кого вчитися: програміста, конструктора або інженера вбудованих систем. Перед вступом, необхідно визначиться з тим, які іспити необхідно здавати для того, щоб продовжити займатися робототехнікою і в майбутньому житті. Базовими шкільними предметами, які необхідно вчити і здавати щоб займатися робототехнікою є:

→ Математика;

→ Фізика;

→ Англійська мова.

Період, скільки вчитися робототехніці буде залежати від базових знань і вмінь роботи з комп'ютером, а також вміння візуалізувати і розуміти алгоритми. Саме ця навичка є базовою. Уміння будувати алгоритми і візуалізувати у вигляді блок-схеми власну програму дає можливість написання коду на будь-якій мові програмування і швидкому адаптуванню до вивчення нових платформ і систем. Адже сучасні технології не стоять на місці і кожен день з'являються нові мови програмування, процесори, нові алгоритми. За всім стежити неможливо, але триматися на плаву можна, завдяки розумінню того, до чого прагнуть ці технології.
→ Робота з комп'ютером і його периферією;

→ Просунуті можливості комп'ютерної грамотності;

→ З'єднання дротів і інша моторика рук;

→ Робота з ПЗ для програмування;

→ Алгоритми і написання програм.
Викладач школи Robocode
Євген Петрикеєв
Автор статті:
Навчатися робототехніці можна з віку 8-ми років. Основні теми, які доведеться пройти дитині це:
Записатися на відкритий урок
Читайте також

    Залишились запитання?

    Заповніть форму праворуч, наші менеджери з радістю проконсультують вас та дадуть відповіді на усі запитання!
    Отримати консультацію
    Заповніть форму нижче, наші менеджери з радістю проконсультують вас та дадуть відповіді на всі запитання!